3 Dakikada Sigarayı Bırakın!Sigara denen illetten kurtulamıyorsunuz. Aslında bırakmak da istiyorsunuz. Parası cebinizi, dumanı da ciğerinizi yakıyor. Nefret de ediyorsunuz ama bir türlü vazgeçemiyorsunuz değil mi? Televizyon ekranlarında, internet sayfalarında çarşaf çarşaf reklamlar ile size sigarayı bırakan ürünler tanıtılıyor ama siz hala inanmak istemiyorsunuz. Peki, sigarayı gerçekten bırakmak istiyor musunuz? O zaman bu yazının sonunu getirebilirseniz sigarayı bırakmış olacaksınız.

“Cigarayason” ürünlerimizi kullandığınızda bu dertten kurtulacaksanız! Tamamen ot katkılı ürünümüzü deneyin. Eğer memnun kalmazsanız 1 ay içinde paranızı geri alın!

“Dumanason” ile hem ciğeriniz hem de cebiniz bayram etsin!

“Rızkını verme” ile hem ömrünü uzat hem de çoluk-çocuğun rızkını harcama! Adam ol!

“Sonfırt” ile 14 günde sigarayı bırakın.

“Gıcık kaptım” ile 5 günde ciğerleriniz bayram edecek. Garantili.

“Bunu bana alıştıranın ta…” ile kökünden çözüm!

“İllallah ettim” ile 10 günde sigaraya son!

“Zehir-zıkkım olsun” ile yüzde yüz garantili sigarayı bırakın! Doktorum, sakallıyım, hacıyım. Ne dersem doğrudur. Al bunu… Yıllardır Allah’ın izniyle hayır hasenat işledim. Sırf sizin için TV’lerde çıkıyorum. Alın bunu, kurtulun! Sakalım beyaz ve tamamen İslami usullere göre kesilmiştir. İçinde börtü-böcek ve domuz yağı yoktur… Memnun kalmazsanız paranız iade! Valla, Söz! Vermezsem, Anam… Avrasya…


Sigarayı bırakmak için bu ve buna benzer reklamlar internet sayfalarında ve televizyonlarda. Özellikle Avrupa’ya yayın yapan Türk kanalları ve aynı formata sahip bazı kanallar sürekli bu reklamları oynatıyor. Hatta inandırıcı olmak için konu mankenleri bile kullanıyorlar. Doğal olarak bir ürünün satışı için yapılan bu pazarlama tekniği, kopyalanarak ve ürün çeşitliliği artarak devam ediyor.

Peki, bu zamana kadar sigaraya kesinlikle son verdiren hatta 1 hafta süre verilen bitkisel ürünler vardı da; şimdi ne oldu ki bir anda bizon sürüsü gibi çoğaldı? Bilim, tıp ve bilmediğimiz bazı kaynaklar mı son anda birilerine para kazandıracak lütuflarda bulundu?

Aynı anda bakteri gibi hızla çoğalan, aynı sloganı kullanan ve doğal ürünlerle sigarayı bıraktıracağını iddia/garanti eden onlarca ürün ve firmanın sanki tek bir elden yayılmış olduğu düşüncesi de aklımıza da gelmiyor değil!

Nikotine bağımlılık tıpkı çay, kahve ve koladaki gibidir. Elbette ki sigaranın zararı sadece nikotin değildir. İçindeki zararlı kimyasallar; aslında en büyük tehlike budur.

Gerçekten sigarayı bırakmak istiyorsanız profesyonel yardım almalısınız. Sonuçta sigarayı bırakmak tamamen kişinin iradesine ve kararına bağlıdır. Bunun da en önemli ve altın kuralı; bu kararı alabilmektir. Gerisi kendiliğinden gelecektir.

3 dakika oldu mu?

Sevebilirsin...

6 Yanıt

 1. nazir kayacık dedi ki:

  sıgarayı bırakamıyorum.

 2. Murat ÇİFTCİ dedi ki:

  Sayın Arkadaşlar.
  Ben ağır sigara bağımlısıyım ve akapunturdan tutunda , mora palavrasına kadar bütün yöntemleri denedim. Ama işe yaramadı. Canfix, Zİdan … vb.. kullandım. Onlarda işe yaramadığı gibi ruhsal durumumu bozdu. http://www.google.com ‘a “Grantili Sigara Bıraktırma” arattım ve sizi buldum. Yöntemnizi veya ilaçınızı merak ediyorum. Etkili mi ? Uluslararası yayınlanmış bir makalesi var mı ? Başarı % oranı nedir ? Lütfen bilgilendirme yaparmısınız?
  İyi günler.
  Murat ÇİFTCİ

 3. Gürkan dedi ki:

  okumayı sevmeye başladım sigarasız 4.cü günüm :))

 4. pasha21 dedi ki:

  bi kaç defa denedim. bıraktığım da oldu. tekrar bir şekilde başladım. ama bu defa son deyip yine bıraktım. o reklamı yapılan tabletten de aldım. pek ciddiye almadığım halde denemekte yarar var dedim. söylendiği gibi tiksindirmiyor. bendeki etkisi sadece psikolojik güç. yoksunluk sendromunu öyle yada böyle atlatmak için yardımcı oluyor. sonuçta ne olursa olsun insanın kendine bağlı…

 5. admin dedi ki:

  Ne mutlu size. Darısı tüm sigara içenlerin başına…

 6. Kurye dedi ki:

  Ben biraktim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir