İngiliz Kadınları Dünyanın En Güzel Vücut Hatlarına Sahipmiş!İngilizler kadın üzerine araştırma yapmayı çok severler. Hatta bu konuda geçen aylarda yazmış olduğum bir yazı vardı. İngiliz Kadınlarına Göre Türk Erkekleri 9. Kötü Sevgili! Dün akşam da İngiliz basınından bir haber gözüme ilişti: British women have the world’s best curves! “İngiliz kadınları dünyanın en güzel vücut hatlarına sahip!” şeklinde çevirebiliriz. Yazı şöyle devam ediyor;


Researchers have discovered that women… Araştırmacılar, İngiliz kadınlarının dünyada en düzgün vücuda sahip olduğunu keşfettiler. Hımm! Demek bu zamana kadar gözleri kördü ve ya kadınlarının farkında değillerdi. Çok geç kalmışlar! Bizim turist Ömer, seneler önce bu konuya el atmıştı.

A recent global survey of breasts… Son zamanlarda meme üzerine yapılan geniş çaplı araştırmalar 34D göğüs ölçüsüyle İngiliz kadınlarının dünyadaki çoğu kadınlardan daha ince ve daha büyük göğüslere sahip olduğunu ortaya çıkardı. “34D diye göğüs ölçüsü olur mu? Erik, ceviz ölçüsü mü veriyorsunuz?” demeyin, hemen! 34D, İngilizlerin “bra size” dedikleri sütyen ölçü birimi. Bizdeki karşılığı 90D’ye denk geliyor. “90’ı biliyoruz, 90–60-90’dan. Ancak D’si de ne ola ki?” diye soruyorsanız; açıklayayım. Beden ölçüsü ile cup dediğimiz bone ölçüsü arasındaki farka göre A, B, C, D ve DD olmak üzere her göğüs bedeni ölçüsünün askatları olarak düşünebilirsiniz. Yani 38 beden bir eteğin dar, bol, yüksek bel, alçak bel şeklinde olması gibi. Bu konunun derin araştırması ve sonuçları bir sonraki yazıda yayınlanacaktır. Neyse belgeselimizin kalan kısmına devam edelim. Bakalım bu araştırmayı nasıl ve kaç bin kadında yapmışlar?

Over in Germany and Italy women have a larger… Alman ve İtalyan kadınları 38 inch’ in altında geniş gögüslere sahipken, Fransız kadınlarının ortalama göğüs ölçüsü 36B. 36B daha sonra anlatılacaktır. Acele etmeyin! Hala kaç kadın üzerinde araştırma yaptıklarını söylemiyorlar.

In Japan and China women are said… Japon ve Çin kadınları her ne kadar İngiliz kadınları gibi 34 beden göğüslere sahip olduklarını iddia etseler de B cup göğüs ölçüsüne sahiptirler. B de anlatılacak, sabırsızlanmayın! Yani İngiliz kadınlarının göğüs beden ölçüsüne yetişebilirsiniz ama cup yani fincan içi ölçüsüne asla erişemezsiniz deniliyor. Bu arada Uzakdoğulu kadınlarının boyuna bakıp aldanmamamız gerektiğini de bir ders olarak çıkarmamız lazım. Devam edelim…

And while British women have an average… İngiliz kadınlarının ortalama göğüs ölçüsü 34D olmasının yanında 34DD göğüs ölçüsüne sahip kadınların da çokluğu iddia edilmektedir. Maşallah! Bu İngiliz kadınları neymiş de haberimiz yok. Fen ilmi ile bahsedersek 34D’nin koordinatları: x=90 cm, y=19,5–26 cm. Bir de 34DD’nin koordinatlarını verelim: x=90 cm. y= >26 cm. Vawww! Yerçekimi kanununu bulan Sir Isaac Newton’un kemikleri sızlıyordur şimdi! “Nasıl oluyor da 34DD, yerçekimi kanunlarına karşı koyabiliyor?” diye!

The Triumph international “Bra Usage and”… Triumph International şirketi “Sütyen tüketimi ve kullanım alışkanlığı” açısından yaptığı araştırma sonuçlarına göre: İngiliz kadınlarının göğüs ve kalça ölçüleri son 50 yılda, 4 cm. daha arttı. Vay beee! İngiliz kadınları demek ki bizim yüzyıllar önce Osmanlı zamanında bıraktığımız geniş kalçalı, iri memeli cariyelere dönüşüm içerisindeler. Bi de derler ki Türkler Avrupalaşıyor. Oysa İngiliz kadınları semirmekten bizim klasik Alacahöyük Ana Tanrıça modeline giriyorlar. Devam etsinler! Yakında İngiltere’de, bir Yasemin Yalçın tiplemesi olan Gülizar’ların çoğalması an meselesi! Belgeselimize reklamsız devam ediyoruz…

If this continues it will mean that by 2060… Bu gelişimi baz alırsak, 2060 yılında İngiliz kadınlarının memeleri, maksimum sınır olan DD’nin dışında E, F ve hatta G cup sınırına ulaşması durumunda ilgili bilim adamlarının bu konuya nasıl bir açıklama ve çözüm getireceği şimdiden tartışma konusu olmaya başladı. Abi, bir de Darwin amcaya kızıyorsunuz. Evrim, işte böyle bir şey!

Haber bu şekilde sonlanıyor. Şimdi bundan ne gibi sonuçlar çıkarabiliriz? Yorumlar size ait.

Göğüs ölçüleri ile ilgili olarak merak edilenler bir sonraki yazıda izahat bulacaktır.

Sevebilirsin...

2 Yanıt

  1. Zzzalein dedi ki:

    Öyleyse benim bir 32E olarak ölü olmam lazımmış. Varlığım doğa kanunlarına aykırı olsa gerek. Ahahah.

  2. napalmicfire dedi ki:

    ne diyon sen olm ya, meme memedir :)

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir