Kadın, İçtiği İçkiden Belli Olur


kadın ve içki

İçki genelde erkeklere özgü olarak bilinirse de kadınlar bu konuda daha seçici ve uzmandırlar. Hatta içtiği içki türü bile kadını ele verir. Bu nedenle bir kadını tanımak istiyorsanız çantasına değil içtiği içkiye bakacaksınız.

Bira içen kadınlar: Genelde genç kadınların tercihidir. Bu türler özellikle öğrenci ya da henüz olgunlaşmamış kadınlar ve parası olmayanlardır.  Hatta “Real Women Drink Beer (Harbi hatunlar-hakiki kadınlar-kadının hası- bira içer.)” diye sloganları da vardır. Pahalı mekânlarda en ucuz içki bira olduğu için bir şişe bira alıp saatlerce oyalanırlar. Gözleri fırıl fırıl, radar gibi sağı solu tarayarak kendisine içki ısmarlayacak sevgili adayı kekleri ararlar. Eğer aşırı bira içenlere rastlarsanız mümkünse yanından uzaklaşın.

Şarap içen kadınlar: Kırmızı şarap içen kadınlar genelde az içen, içmek zorunda kalırsa şarabı tercih eden kadınlardır. Bu tipleri sarhoş edemediğiniz gibi aşırı yavaş içerler. Bir gurme edasında tavır sergilerler. Eğer gece boyunca “başım çok ağrıyor” diye sızlanmalarını istemiyorsanız kesinlikle yanında peynir tabağı sunmayın. Beyaz şarap içenler biraz daha ağır hanım edalıdır. Havalarından geçilmez. Genelde zor ve etkilenmeyen huyları vardır. Çok uğraşırsınız bu tiplerle.

Votka ya da cin içen kadınlar: İçine vişne ya da kola gibi içecek karıştıranlar genellikle kolay etkilenen ve çabuk sinirlenen tiplerdir. Önce sakin görünürler ama sonradan sizi yolda bırakabilirler. Eğer sek olarak içiyorlarsa bu kadınlardan çok çekersiniz. Erkek gibi olup sizi toz dumana katabilirler.

Viski içen kadınlar: Genelde orta yaş üzeri kadınların içkisi olup çapkın ve sekse düşkündürler. Bu tür kadınları tavlayamaz ancak tavlanırsınız. Koyu renkli ve özellikle kırmızı ruju tercih ederler. Şans oyunlarına karşı zaafları bulunup yalan söylemede ustadırlar. Ya boşanmış ya da yalnız yaşayan bu kadınlar özellikle çok sigara içerler.

Kokteyl içen kadınlar: Bu türler genelde sahil ve tatil beldelerinde bulunur. İçkiden anlamadıkları için kokteyli tercih ederler. Genelde yerinde duramayan, çok çabuk sevgili değiştiren bu türler paraya karşı düşkündürler. Fiziği gayet düzgün ve “barbie” tipli bu kadınları mutlu etmek çok zordur. Sizinle otururken yan masadaki bir erkeğe sarkabilirler. Baba parası yiyen ve çalışmayan bu kadınlar sürekli eğlence ve tatil modundadır. Yaz akşamlarında ve tatildeyseniz günü birlik ilişkiler için idealdirler. Cin fizz, cin menta benzeri kokteyl içiyorlarsa sorun yok. “Bloody Mary” ya da “Seks On The Beach” tarzı kokteyl içenlerden kesinlikle uzak durun.

Konyak türü içki içen kadınlar: İnanın bu tür içki içen kadınları ben hala tanıyamadım. Bilen varsa cevap yazsın.

Tatlı içki içen kadınlar: Meyve, kahve ve krema tadındaki içkileri tercih eden bu türler genelde plaza kadınlarıdır. Çay ve kahveyi aşırı tüketip fast-food hayat tarzları vardır. İşine aşırı düşkün ve soğuk tiplerdir. Aradığınızda ulaşılamayan, espriden pek anlamayan bu türler, siz ölseniz de geri dönüş yapmaz. Boşuna beklemeyin. Bu türlerin alkol almayanları ise diyet kola kadınları olup tatlı delisidirler.

Rakı içen kadınlar: Bu durumda duracak ve düşüneceksiniz. Bir kadın rakı içiyorsa, şöyle bir silkelenip, saksıda çiçek nasıl susuz yaşar diye düşünmelisiniz. Bu tür kadınlar asla sarhoş olmadığı gibi rakılarını da genellikle sek ve buzlu içer. Genellikle kendine güvenen, güçlü kadınların içkisidir. Dikkat ederseniz eğer, iş yemeklerinde “Ağır ablalar” hep rakı içen kadınlardır. Konuşmaları rahat, üslupları ağırdır. Erkekler rakı içen kadınlara hayran kalır. Çünkü rakı erkek içkisi olarak bilinir. Her ne kadar erkekler bu tür kadınlara bayılıyor dedimse de 3 dubleden fazla içiyorsa bilin ki: O gece, ya büyük bir fantezi düşünüyor ya da kesinlikle tam bir içici. Uzak durun!

İçki içmeyen kadınlar: En ideali bu tür kadınlardır. İçki içmeyen kadın en güzel kadındır. Ancak; arada bir dozunu kaçırmamak şartıyla yerinde ve zamanında, hanımefendiliği ile 1–2 kadeh içki içen kadın öyle tatlı olur ki: Bu kadın, kadınlığını bilen en zarif ve en hoş kadındır.

Alkolsüz günler dileğimle.

Sevebilirsin...

4 Yanıt

 1. mehmet dedi ki:

  wowowowowow!

  HARAM

 2. admin dedi ki:

  Miray Hanım,

  Öncelikle yorumunuz için teşekkürler. Ancak bu tür yazılarım bir deneme mizah yazısıdır. Bilimsel bir gerçeklik ya da araştırma değildir. Zaten yazının içeriğinden de anlaşılmaktadır. Bu tür eğretileme mizah yazılarımdan bazıları “Çakma Kızların el kitabı” “Saç rengine göre kadınlar”…

  Saygılarımla,,

 3. Miray* dedi ki:

  Bu nasıl bi şaçmalıktır? Emek verip yazmış olmanıza saygım sonsuz fakat böyle bi genelleme yapmanız bence çok yanlış. Ben teqiula içiyorum buna yorumunuz ne olacak ??? Sert seven, erkek gibi görünmeye çalışan vs. vs. neler saçmalıcağınızı merak ediyorum. Bence kuyruk acınız var!

 1. 15/04/2012

  […] bunu bildiğin için O kadına; kalbinin tüm kapılarını, beklentisizce açmış, Cebindeki tüm anahtarlarıysa, hiç bulmamak üzere, yutmuşsundur. Rakı içen kadın Cihanda sulhtur, ağdalı değil, nağmeli […]

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir